درباره دپارتمان

موسسه آموزشی بین المللی علوم و فنون آروند با شماره ثبت  ۵۱۰۵۶ در اداره ثبت شرکتهای استان تهران ثبت شده است و سپس مرکز و دفتر بین المللی خود را در منطقه آزاد جزیره کیش و همچنین شعبه داخل ایران را در پایتخت مذهبی کشورمان مشهد مقدس بنا نموده و در حال راه اندازی شعبه برون مرزی در کشور عمان منطقه آزاد صوحار میباشد، این موسسه یک مرکز آموزشی و مشاوره ای بین المللی است  که ترکیبی از تعالی آموزشها و مشاوره های دانشگاهی و آموزش های مهارتی – تخصصی است، که در اواخر سال ۱۳۹۶ پایه گذاری و هدف گذاری گردید و در سال ۱۳۹۷ بخش مشاوره موسسه شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۹۸ بخش آموزشی موسسه به صورت حرفه ای آغاز به کار نموده است. مفتخریم که به عنوان یک موسسه آموزشی و مشاوره ای معتبر کلیه مقررات قانونی جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمودیم و مجوزات آموزشی معتبری از وزارت خانه های تعاون،کار و امور اجتماعی – وزارت میراث و گردشگری – سازمان آموزشهای فنی و حرفه ای کشور اخذ و همچنین تفاهم نامه های آموزشی و پژوهشی  با دانشگاههای داخلی و خارجی را منعقد نمودیم. مدارک ارائه شده از سوی موسسه معتبر و قابل ترجمه رسمی دادگستری ایران، ناجیت و ناتی جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا امکان اخذ اقامت کاری از کشور های عضو سازمان ILO  میباشد.

از سوی ی دیگر واحد مشاوره و کسب و کار موسسه آماده ارائه تخصصی ترین راهکارها به سازمانهای مختلف جهت پیشبرد هرچه بهتر اقتصادی و درون سازمانی میباشد.

ما یک مرکز جهانی هستیم که در قلب پایتخت مذهبی جهان مستقر شده ایم و اساتید علمی و اجرایی  که به دلیل تخصص و تجربه های اجرائیشان ممتاز هستند کنار هم جهت پرورش متخصصان و مدیران در زمینه های مختلف به منظور رشد و ارتقاء سازمانها گرد آوردیم.

برنامه های این مجتمع آموزشی در سطوح دوره های مهارتی و دانشگاهی بلند مدت و کوتاه مدت و ضمن خدمت مورد تایید دانشگاهها و سازمانها داخلی و خارجی میباشد.

سوابق علمی و اجرایی :

  • .
  • .
  • .
  • .
  • .

آقای دکتر

مدیر دپارتمان

دوره های عالی دپارتمان

دوره های تخصصی دپارتمان