درباره دپارتمان

– مطالعه امور مالی، شما را برای تصمیم گیری های مالی موفق آماده می کند.

– یک سازمان باید چه سرمایه گذاری هایی انجام دهد؟

– چگونه یک سازمان باید پول جمع آوری کند تا سرمایه گذاری های بالقوه را تامین کند؟

– چگونه یک فرد یا شرکت می تواند ریسک ها را مدیریت کند؟

– آیا با توجه به پاداش کافی، خطری قابل قبول است؟

– عناصر کلیدی در اکثر تصمیمات مالی، جریان های نقدی، زمان بندی و ریسک هستند. ابزارهای تجزیه و تحلیل از پایه های مستحکم در اقتصاد، حسابداری، آمار و علوم تصمیم گیری توسعه یافته اند.

– اگر رویای انجام معاملات سهام را داشته اید، ما شانس شما را با آموزشهای خود بالا میبریم.

– برای اینکه شما را برای حرفه خود آماده کنیم، می توانید مطالعات خود را در یکی از پنج زمینه متمرکز کنید:

  • مدیریت مالی– شما را برای مدیریت تصمیمات سرمایه گذاری یک سازمان یا جمع آوری پول از طریق استقراض یا انتشار سهام در بازارهای مالی آماده می کند.
  • تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری– به شما دانشی را می دهد که برای سرمایه گذاری وجوه از طرف دیگران نیاز دارید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک سبد سهام انتخاب کنید که نیازهای مشتریان را برآورده کند و در محدوده ریسک آنها باقی بماند.
  • مدیریت مؤسسات مالی– شما را برای کار در یک مؤسسه مالی آماده می کند و به افراد و شرکت ها کمک می کند تا سرمایه و سرمایه گذاری کنند.
  • خدمات مالی– شما را برای تعامل با مشتریان فردی در یک محیط خرده فروشی آماده می کند تا نیازهای سرمایه گذاری، املاک و بیمه آنها را برطرف کند.
  • مدیریت ریسک و بیمه– شما را واجد شرایط می‌کند تا به افراد و شرکت‌ها کمک کنید تا ریسک‌های مالی را شناسایی و مدیریت کنند.

چشم انداز بین المللی

به عنوان یک دانشپذیر مدیریت مالی، درک درستی از اقتصاد جهانی از اساتید با دانش دست اول به دست خواهید آورد. اعضای هیئت علمی دپارتمان مدیریت مالی موسسه آموزشی بین المللی علوم و فنون آروند علاوه بر تدریس در دانشگاههای تراز اول ایران مسئولیتهای اجرایی در این خصوص را دارا هستند که این مسئله کمک شایانی به مسئله علمی و پژوهشی دانشپذیران در خصوص به کارگیری آموزشهای فراگرفته شده در داخل کشور و سطوح بین المللی میکند.

دکتررجبیان

دکتر محمد اعظم رجبیان

مدیر گروه اقتصاد