01

موسسه آموزشی بین المللی علوم و فنون آروند

ارائه برترین خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح کشور

در ابتدای سال ۱۳۹۷ ایده راه اندازی یک موسسه مشاوره بازرگانی در خارج از ایران به ذهن رسید پس از چند ماه بررسی به این نتیجه رسیدیم که بهترین مکان راه اندازی این موسسه در ایران می باشد.

این موسسه در اواخر سال ۱۳۹۸ برروی کاغذ آمد و پس از چند ماه شروع کار ثبت رسمی آن در ایران ایجاد شد و در ابتدا در استان تهران و شهر تهران اداره ثبت شرکتهای استان تهران به ثبت رسید.

هدف از ایجاد این موسسه در ایران یک مرکز آموزشی و مشاوره ای بین المللی است که ترکیبی از تعالی آموزشها و مشاوره ای مهارتی – حرفه گرایی در حوزه مهندسی و صنعت بوده که رفته رفته حوزه اصناف و هر حوزه وابسته به کسب و کار به آن اضافه شد، که امروزه با نام تجاری Arvand Business School به طور رسمی به عنوان یک مرکز فوق تخصصی مشاوره و آموزش مهارتهای کاربردی کسب و کار شناخته می شود.

مفتخریم که به عنوان یک موسسه آموزشی و مشاوره ای معتبر کلیه مقررات قانونی جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمودیم و مجوزات آموزشی معتبری از وزارت خانه های تعاون،کار و امور اجتماعی –سازمان آموزشهای فنی و حرفه ای کشور- وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی – مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی – موسسه کار وتامین اجتماعی کشور اخذ و همچنین تفاهم نامه های آموزشی و پژوهشی با دانشگاههای داخلی را منعقد نمودیم.

مدارک ارائه شده از از سوی سازمانهای بالادستی بوده که این امر نه تنها موجب تمایز با مراکز مشابه می باشد بلکه تداعی کننده آن است که این موسسه در راستای برقراری عدالت آموزشی بدون قبولی در آزمونها برای داوطلبین گواهینامه از سازمانهای بالا دستی درخواست نمی دهد، که متاسفانه این موضوع امروزه در کشور عزیزمان باعث شده به نوعی تفاوت با موسسات سودجویی که بدون هیچ آزمون و یا عدم برگزاری دوره های کامل آموزشی گواهینامه صادر میکنند را مشخص کند.

گواهینامه های موسسه آموزشی بین المللی علوم وفنون آروند قابل ترجمه رسمی دادگستری ایران، ناجیت و ناتی جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا امکان اخذ اقامت کاری از کشور های عضو سازمان ILO میباشد.

از سوی ی دیگر واحد مشاوره کسب و کار موسسه آماده ارائه تخصصی ترین راهبردها به کارگروههای مختلف کسب و کار جامعه با بهره گیری از توانمندترین مشاورین و اساتید علمی و اجرایی مختلف جهت پیشبرد هرچه بهتر اقتصادی و درون سازمانی میباشد.

ما یک مرکز جهانی هستیم که در مرکز انقلاب اقتصادی، فرهنگی و مذهبی آینده جهان مستقر شده ایم و اساتید علمی و اجرایی که به دلیل تخصص و تجربه های اجرائیشان ممتاز هستند کنار هم جهت پرورش متخصصان و مدیران در زمینه های مختلف به منظور رشد و ارتقاء سازمانها گرد آوردیم.

برنامه های این مرکز فوق تخصصی آموزشی و مشاوره ای در سطوح دوره های مهارتی و حرفه گرایی بلند مدت و کوتاه مدت و ضمن خدمت مورد تایید دانشگاهها و سازمانها داخلی و خارجی میباشد.