موسسه آموزشی بین المللی علوم و فنون آروند

ارائه برترین خدمات آموزشی و پژوهشی در سطح کشور
معرفی موسسه آموزشی بین المللی علوم و فنون آروند

موسسه آموزشی بین المللی علوم و فنون آروند با شماره ثبت  ۵۱۰۵۶ در اداره ثبت شرکتهای استان تهران ثبت شده است و سپس مرکز و دفتر بین المللی خود در پایتخت مذهبی کشورمان مشهد مقدس بنا نموده و در حال راه اندازی شعبه برون مرزی در کشور عمان منطقه آزاد صحار میباشد، این موسسه یک مرکز آموزشی و مشاوره ای بین المللی است  که ترکیبی از تعالی آموزشها و مشاوره های دانشگاهی و آموزش های مهارتی – حرفه گرایی است، که در اواخر سال ۱۳۹۶ پایه گذاری و هدف گذاری گردید و در سال ۱۳۹۷ بخش مشاوره موسسه شروع به فعالیت نمود و در سال ۱۳۹۸ بخش آموزشی موسسه به صورت حرفه ای آغاز به کار نموده است. مفتخریم که به عنوان یک موسسه آموزشی و مشاوره ای معتبر کلیه مقررات قانونی جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمودیم و مجوزات آموزشی معتبری از وزارت خانه های تعاون،کار و امور اجتماعی – وزارت میراث و گردشگری – سازمان آموزشهای فنی و حرفه ای کشور اخذ و همچنین تفاهم نامه های آموزشی و پژوهشی  با دانشگاههای داخلی را منعقد نمودیم. مدارک ارائه شده از سوی موسسه معتبر و قابل ترجمه رسمی دادگستری ایران، ناجیت و ناتی جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا امکان اخذ اقامت کاری از کشور های عضو سازمان ILO  میباشد.

از سوی ی دیگر واحد مشاوره و کسب و کار موسسه آماده ارائه تخصصی ترین راهکارها به سازمانهای مختلف جهت پیشبرد هرچه بهتر اقتصادی و درون سازمانی میباشد.

ما یک مرکز جهانی هستیم که در قلب پایتخت مذهبی جهان مستقر شده ایم و اساتید علمی و اجرایی  که به دلیل تخصص و تجربه های اجرائیشان ممتاز هستند کنار هم جهت پرورش متخصصان و مدیران در زمینه های مختلف به منظور رشد و ارتقاء سازمانها گرد آوردیم.

برنامه های این مجتمع آموزشی در سطوح دوره های مهارتی و حرفه گرایی بلند مدت و کوتاه مدت و ضمن خدمت مورد تایید دانشگاهها و سازمانها داخلی و خارجی میباشد.

 

هدف و چشم انداز آروند

داوطلبینی که به موسسه بین المللی علوم وفنون آروند مراجعه میکنند پس از گذراندن دوره های مهارت افزایی و حرفه گرایی  و قبولی در ارائه پروژه نهایی خود و اخد نمره قبولی در امتحان رسمی وزارت کار و اموراجتماعی که توسط سازمان محترم آموزش فنی و حرفه ای برگزار میگردد موفق به دریافت گواهینامه های مهارت شغلی و شایستگی میشوند، این گواهینامه ها معتبرترین گواهینامه های آموزشی و مهارت آموزی در کشورمان و در سطح بین المللی میباشد به نوعی که گواهینامه های مهارت شغلی صادره توسط سازمان بین المللی جهانی کار مورد تایید و اعتبار است از این رو به دلیل قابل ترجمه بودن این گواهینامه ها توسط قوه قضائیه و تایید وزارت امور خارجه کشورمان در تمامی کشورها ی جهان توسط سفارت ایران و پس از آن توسط وزارت امورخارجه کشور مربوطه قابل تائید است که دارندگان این گواهینامه ها براساس هدف خود اعم از ادامه تحصیل ویا اخذ اقامت در کشورهای دیگر میتوانند از آن استفاده کنند.

ما به دنبال آن هستیم تا در کنار دانشگاههای معتبر داخلی در کلیه مقاطع تحصیلی بتوانیم داوطلبین علم آموزی را به سمت و سوی مهارت آموزی ترغیب کنیم، از اینرو آماده هرگونه همکاری با دانشگاههای داخلی جهت همکاری به عنوان یک مرکز مهارت افزایی و حرفه گرایی بین المللی هستیم

01